Oddelki Vodice

E-pošta vrtec: vodice@vrtec-vodice.si

Oddelek Muce

Vzgojiteljica:
Metka Mulec

Pomočnica vzgojiteljice:
Rebeka Jeras

E-pošta vzgojiteljic: muce@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Miške

Vzgojiteljici:
Katja Pibernik

Pomočnica vzgojiteljice:
Barbara Hlebič

E-pošta vzgojiteljic: miske@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Zajčki

Vzgojiteljica:
Katarina Kokalj Zajc

Pomočnici vzgojiteljice:
Mateja Stegl

E-pošta vzgojiteljic: zajcki@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Veverice

Vzgojiteljica:
Katja Hribar

Pomočnici vzgojiteljice:
Ksenja Jagodic

E-pošta vzgojiteljic: veverice@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Želve

Vzgojiteljica:
Ines Obrez

Pomočnica vzgojiteljice:
Mira Verbič

E-pošta vzgojiteljic: zelve@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Medvedi

Vzgojiteljica:
Klementina Čebulj

Pomočnica vzgojiteljice:
Jerneja Merčun in Vesna Čuk 

E-pošta vzgojiteljic: medvedi@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Zmaji

Vzgojiteljica:
Marjetka Rogač Miholič

Pomočnica vzgojiteljice:
Mirjam Marinko

E-pošta vzgojiteljic: zmaji@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Ptice

Vzgojiteljici:
Katarina Ješe

Pomočnica vzgojiteljice:
Suzana Maver Bernik

E-pošta vzgojiteljic: ptice@vrtec-vodice.si