Oddelki Vodice

E-pošta vrtec: vodice@vrtec-vodice.si

Oddelek Muce

Vzgojiteljica:
Klementina Čebulj

Pomočnica vzgojiteljice:
Neja Prosen

E-pošta vzgojiteljic: muce@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Miške

Vzgojiteljica:
Sara Šetina

Pomočnica vzgojiteljice:
Kaja Gaister

E-pošta vzgojiteljic: miske@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Zajčki

Vzgojiteljica:
Kaja Fujan

Pomočnica vzgojiteljice:
Suzana Maver Bernik

E-pošta vzgojiteljic: zajcki@vrtec-vodice.si

Oddelek Veverice

Vzgojiteljica:
Ana Gaber

Pomočnica vzgojiteljice:
Tjaša Globočnik

E-pošta vzgojiteljic: veverice@vrtec-vodice.si

Oddelek Želve

Vzgojiteljica:
Metka Mulec

Pomočnica vzgojiteljice:
Mirjam Marinko

E-pošta vzgojiteljic: zelve@vrtec-vodice.si

Oddelek Medvedi

Vzgojiteljica:
Katja Pibernik

Pomočnica vzgojiteljice:
Brigita Burgar

E-pošta vzgojiteljic: medvedi@vrtec-vodice.si

Oddelek Zmaji

Vzgojiteljica:
Katarina Zajc Kokalj

Pomočnica vzgojiteljice:
Mateja Stegel

E-pošta vzgojiteljic: zmaji@vrtec-vodice.si

Oddelek Ptice

Vzgojiteljica
Polona Dolinar

Pomočnica vzgojiteljice:
Martin Kunaver

E-pošta vzgojiteljic: sove@vrtec-vodice.si

Oddelek Sove

Vzgojiteljici:
Ines Obrez in Marjetka R. Miholič

Pomočnica vzgojiteljice:
Tjaša Jarc

E-pošta vzgojiteljic: sove@vrtec-vodice.si

 

Oddelek Risi

Vzgojiteljica:
Katja Hribar

Pomočnica vzgojiteljice:
Ksenja Jagodic

E-pošta vzgojiteljic: risi@vrtec-vodice.si